REL is a ceiling lamp for indoor lighting. Made in aluminium finished in white. The light source isLED 25W 2700K 60°, included. This ceiling lamp is ideal for lighting modern spaces.
| Модель | 64200 |
| Лампа | COB LED 25W 2700K 2230Lm 60° CRI>80 |
| Лампы в комплекте | Yes |
| Трансформатор | Driver |
| Трансформатор в комплекте | Yes |
| IP | 20 |
| Напряжение | 100-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Класс | II |
| Материал | Aluminium, glass and opal pmma |
| Длина, мм | 100 mm |
| Высота, мм | 165 mm |
| Ширина, мм | 100 mm |
| Диаметр, мм | 100 Ø |
| Вес, кг | 1.10 kg |
| Объем, м3 | 0.00218 m3 |
| EAN Code | 8421776084384 |