LED pendant lamp has textile shade and polycarbonate diffuser. Its style gives a diaphanous lighting, uniform and it’s perfect for dinning-rooms. The light source is SMD LED 40W warm light, integrated.
| Модель | 64174 |
| Лампа | SMD LED 40W 2700K 3000Lm CRI>80 |
| Лампы в комплекте | Yes |
| Трансформатор | Driver |
| Трансформатор в комплекте | Yes |
| IP | 44 |
| Напряжение | 220-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Класс | II |
| Материал | Aluminium, textile shade and polycarbonate diffuser |
| Длина, мм | 460 mm |
| Высота, мм | 1500 mm |
| Ширина, мм | 460 mm |
| Диаметр, мм | 460 Ø |
| Вес, кг | 3.60 kg |
| Объем, м3 | 0.05305 m3 |
| EAN Code | 8421776090569 |