HALITA is a pendant lamp for indoor lighting. HALITA is made of metal and glass. The lamp is old gold and black. This pendant lamp is a original and fresh way to light up modern spaces.
| Модель | 65071 |
| Лампа | 1 x E27 60W |
| Лампы в комплекте | No |
| IP | 20 |
| Напряжение | 100-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Класс | I |
| Материал | Metal and glass |
| Рекомендуемая лампа | 17428 |
| Описание рекомендуемой лампы | PEBETERO FILAMENTO AMBAR LED E27 4W 2200K 400Lm |
| Длина, мм | 300 mm |
| Высота, мм | 1900 mm |
| Ширина, мм | 300 mm |
| Диаметр, мм | 300 Ø |
| Вес, кг | 1.50 kg |
| Объем, м3 | 0.02268 m3 |
| EAN Code | 8421776077041 |