Modern wall lamp for outdoor lighting made from aluminium die casting with a policarbonate opal diffuser. Designed by: Alex & Manel Lluscà.
| Модель | 74391 |
| Лампа | 1xE27 20W |
| Лампы в комплекте | No |
| IP | 44 |
| Напряжение | 100-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Класс | I |
| Материал | Aluminium die casting and opal policarbonate diffuser |
| Длина, мм | 230 mm |
| Высота, мм | 224 mm |
| Ширина, мм | 250 mm |
| Диаметр, мм | 230 Ø |
| Вес, кг | 1.60 kg |
| Объем, м3 | 0.01657 m3 |
| Дизайнер | ALEX & MANEL LLUSCÀ |
| EAN Code | 8421776743915 |