Modern outdoor wall lamp made from aluminium with a PC diffuser. This lamps features IP65 that gives high protection against rain and solids.
| Модель | 71274 |
| Лампа | SMD LED 10W 3000K 400LM |
| Лампы в комплекте | Yes |
| Трансформатор | Driver |
| Трансформатор в комплекте | Yes |
| IP | 65 |
| Напряжение | 100-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Класс | I |
| Материал | Aluminium and PC diffuser |
| Длина, мм | 170 mm |
| Высота, мм | 170 mm |
| Ширина, мм | 90 mm |
| Вес, кг | 1.44 kg |
| Объем, м3 | 0.00281 m3 |
| EAN Code | 8421776166080 |